Profile opakowaniowe wykonane są z pianki polietylenowej o średniej gęstości. Dzięki swej długości i elastyczności w szybki i łatwy sposób można nimi osłonić krawędzie nawet o długich i nieregularnych kształtach. Mnogość form pozwala dobrać odpowiedni przekrój profilu i doskonale dopasować go do chronionego produktu. Profile ochronne przede wszystkim służą do zabezpieczania wszelkiego typu krawędzie przed uszczerbieniami, wgnieceniami, odbiciami itp.

Profile wykonane z pianki dostępne są w szerokim zakresie grubości, gęstości oraz kształtów i wzorów, które są odpowiednie dla różnych zastosowań. Doskonałe własności amortyzacyjne, łatwość recyklingu oraz możliwość wielokrotnego użycia są niezwykle istotnymi zaletami profili wykonanych z pianki. Ten niezwykle lekki produkt jest również wyjątkowo odporny na wilgoć i nie wchłania wody.

Pianka polietylenowa profil "L"

Profile ochronny w kształcie litery "L" jest doskonały do zabezpieczania kantów, narożników oraz ostrych krawędzi przedmiotów. Profil typu "L" ma duże zastosowanie podczas transportu mebli, sprzętu AGD i RTV, elementów szklanych np. akwarium, szklane gabloty, komputery.
profil-L-polietylenowyprofil-L-polietylenowy

Pianka polietylenowa profil "U" tulip

Profil typu "U" to bardzo dobra ochrona dla narożników, krawędzi, płyt wiórowych, blatów itp. Profil Tulip "U" zapewnia optymalną ochronę płaskich, łatwo ulegających uszkodzeniu na krawędziach i rogach produktów wysokiej jakości. Ten typ profilu nadaje się do zabezpieczania płaskich elementów przed porysowaniem i uszkodzeniem. To idealne zabezpieczenie w transporcie mebli, kaloryferów i płyt. Proste zakładanie ułatwia pakowanie paczek.

profil-U-polietylenowy-tulipprofil-U-polietylenowy-tulip

Pianka polietylenowa profil "U" corner (narożnik)

Profil Corners "U" to sklejony w kształcie narożnika profil multishape U. Corners "U" są świetną ochroną narożników płyt i blatów meblowych, półek, lad oraz innych towarów gdzie występuje płaski kant łatwo ulegający uszkodzeniom. Corners wykonany jest z twardej pianki odpornej na wilgoć zapewniającej ochronę najbardziej narażonych na uszkodzenie elementów głównie mebli i elementów reklam.

profil-U-polietylenowy-corner   profil-U-polietylenowy-corner

Pianka polietylenowa profil "U" Multishape 

Profil Multishape "U" to przystosowane do okrągłych elementów profile tulip "U". Wycięcie w kształcie "V" pozwala dostosować profil do różnych promieni i kątów. Ten typ profili stosuje się wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba ochrony produktów które mają okrągły kształt.

profil-U-polietylenowy-multishapeprofil-U-polietylenowy-multishape

Pianka polietylenowa profil "WS"

Profil "WS" to świetne rozwiązanie do zabezpieczania szkła, przedmiotów o ostrych krawędziach, szyb samochodowych oraz innych produktów szklanych podczas transportu. Profile typu "WS" dzięki szczelinie doskonale przylegają do szyb natychmiast po złożeniu ochraniając np. szyby przed ukruszeniem krawędzi. Ten rodzaj profilu dostępny jest w dwóch gęstościach, z wzmocnionym kanałem lub bez niego. Profile wykonane są z twardej pianki. Obok najbardziej popularny profil z tej grupy.

profil-WS-polietylenowyprofil-WS-polietylenowyprofil-WS-polietylenowy

Pianka polietylenowa profil proste "U"

Profil proste "U" chronią twój produkt a w szczególności rogi, kanty i krawędzie. Profile te są w różnych wymiarach i grubościach. Profil prosty "U" zapewnia ochronę płaskich, łatwo się rysujących przedmiotów poprzez oddzielenie ich od siebie jak również świetnie zabezpiecza blaty stołów, lad i półki.
profil-U-polietylenowy-prostyprofil-U-polietylenowy-prostyprofil-U-polietylenowy-prosty

Pianka polietylenowa profil SYSTEM

Profil z pianki SYSTEM nadaje się do zabezpieczania towaru przed uszkodzeniem, zabezpieczania i pakowania paczek. Świetnie nadają się w meblarstwie do zabezpieczania krawędzi mebli zapewniając dużą odległość od brzegu kartonu.
profil-SYSTEM-polietylenowyprofil-SYSTEM-polietylenowyprofil-SYSTEM-polietylenowy-łamany

Pianka polietylenowa profil "C"

Profil z pianki polietylenowej "C" to idealny sposób zabezpieczania krawędzi przed zniszczeniem i uszkodzeniem. To idealne zabezpieczenie w transporcie. Ułatwia pakowanie paczek, pakowanie przesyłek.
profil-C-polietylenowyprofil-C-polietylenowyprofil-C-polietylenowy

Pianka polietylenowa profil "O" oraz "OS" (nacięty)

Profil z pianki polietylenowej "O" do zabezpieczania rur o różnych wymiarach. Zapewniają doskonałą ochronę w wielu metodach pakowania. Oferujemy już nadcięte profile, które można całkowicie otworzyć w razie potrzeby, aby zapewnić produktowi pełną ochronę. Zastosowania : przechowywanie nóg stołów i krzeseł, części ram transportowych, rowerowych, sprzętu fitness, wózków inwalidzkich, rur fluorescencyjnych itp. Profil dostępny w różnych wymiarach zewnętrznych i wewnętrznych.
profil-O-polietylenowy-pełnyprofil-O-polietylenowyprofil-O-polietylenowy-nacięty

Pianka polietylenowa profil "C" corner

Narożniki ochronne trójścienne z pianki, są doskonałą ochroną rogów i narożników mebli, sprzętu RTV i AGD, oraz innych towarów. Tego typu narożnik ochronny zabezpiecza krawędzie przed zarysowaniami, wgnieceniami, odkształceniami. Narożnik jest wykonany z twardej pianki odpornej na wilgoć zapewniającej ochronę najbardziej narażonych na uszkodzenie elementów. Dostępne kolory to niebieski i biały.
profil-corner-polietylenowy-narożnikprofil-corner-polietylenowy-narożnik

Pianka polietylenowa profil "WS" Edge Pad

Profil z pianki polietylenowej "WS" corner to idealny sposób zabezpieczenia krawędzi i narożników szyb, luster itp. przed zniszczeniem i uszkodzeniem. To idealne zabezpieczenie w transporcie narożników cienkich płyt. Proste zakładanie ułatwia pakowanie paczek oraz przesyłek.

profil-WS-polietylenowy-edge-pad

Pianka polietylenowa profil Pad oraz Glass Pad

Profil z pianki polietylenowej Pad oraz Glass Pad można stosować do odzielenia płaskich przedmiotów od siebie. Zabezpieczają, amortyzują nawet bardzo delikatne i kruche przedmioty np. szyby. Na życzenie profil może być wykonany z samoprzylepnym paskiem aby ułatwić pakowanie i uniemożliwić przemieszczanie się w transporcie.

profil-pad-polietylenowy-glass-padprofil-pad-polietylenowy-glass-padprofil-pad-polietylenowy-glass-pad   profil-pad-polietylenowy-glass-pad
  pobierz%20katalog.png
  Profil U                       Profil L   Profil C
  Profil WS                       Profil O   Profil PAD
  Profil Glass Pad                       Profil System   Profil Rod
                      Profil Tuff Pad


               
               

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło