CR - klej uniwersalny


Charakterystyka produktu :

Klej stosowany na zimno - wytwarzany na bazie wodnej dyspersji polioctanu winylu z dodatkiem zagęstnika i palstyfikatora. Ma konsystencję jednorodnej, białej, gęstej emulsji. Tworzy bezbarwną, elastyczną i wytrzymałą spoinę. Posiada atest PZH na klejenie opakowań na żywność.

Zastosowanie :

- w produkcji opakowań z papieru, tektury i tkanin, w tym opakowań na żywność;

- w produkcji torebek i toreb papierowych, kartonów na opakowania jednostkowe i zbiorcze;

- do klejenia etykiet z papieru, plakatów, makiet;

- w poligrafii do klejenia książek, bloczków, kalendarzy;

- w budownictwie do przyklejania parkietów, paneli podłogowych, wykładzin dywanowych itp.

Klej CR jest oferowany w postaci gotowej do użycia w operacjach ręcznych i maszynowych. Jest dostępny w opakowaniach (wiaderku) 20 kg.

cr.png

Kleje termotopliwe w sztyftach na gorąco (bursztynowy)


Kleje termotopliwe to jednoskładnikowe kleje poliuretanowe, utwardzane do wytrzymałości ostatecznej wilgocią zawartą w łączonych materiałach lub otoczeniu. Kleje nakładane są na gorąco (w temp. ok 110 ?C) i w krótkim czasie osiągają wytrzymałość wstępną (manipulacyjną).

klej termotopliwy bursztynowy

Zastosowanie :

Klej termotopliwy w formie sztyftów jest przeznaczony jako materiał eksploatacyjny pistoletów do klejenia wszystkich firm. Przeznaczony do zastosowania przy ręcznym zamykaniu opakowań tekturowych i kartonowych, łączenie elementów tkanin, drewna. Nadaje się do klejenia różnych elementów przy produkcji zabawek i ozdób.

Charakterystyka produktu :

tabela klej terotopliwy

Kleje termotopliwe w sztyftach na gorąco (przezroczysty)


Klej uniwersalny wysokiej jakości, bardzo elastyczny, przezroczysty o delikanie mlecznym zabarwieniu w formie pałeczki, na gorąco do pistoletu.

klej termotopliwy.png

Zastosowanie :

Przeznaczony do zastosowania przy łączeniu elementów z metalu, tworzyw sztucznych, tkanin, ceramiki, drewna. Przezroczysta spoina klejowa powoduje, że idealnie nadaje się do mocowania kabli (instalacje elektryczne). Znajduje również zastosowanie przy klejeniu różnych elementów przy produkcji zabawek, klejeniu ozdób (dekoracji kwiatowych itp.), wyrobów rzemieślniczych, papieru, PVC itd.

Charakterystyka produktu :
tabela klej termotopliwy przezroczysty

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło