Zapinka druciana


Zapinki druciane służą do łączenia taśm polipropylenowych i poliestrowych jako zamknięcie mocowania ładunku. W zależności od szerokości użytej taśmy, stosowane są odpowiedniej wielkości spinacze. Zapinki druciane pokryte są cynkiem błyszczącym lub ciemnym fosforanem. Do stosowania wraz z napinaczem. Nadają się do wielokrotnego użytku i umożliwiają dociągnięcie poluzowanej taśmy.

zapinka-druciana

Różnica między zapinką drucianą ocynkowaną a fosforowaną ?

W naszej ofercie znaleźć można dwa rodzaje zapinek ? zapinka druciana pokryta błyszczącym cynkiem oraz zapinka druciana pokryta ciemnym fosforanem. Obie zabezpieczone są przed rdzewieniem, a więc nie ma obawy zabrudzenia pakowanego, często wartościowego towaru. Podstawowa różnica to struktura powierzchni zapinek. Zapinka fosforanowana wykazuje się dużo większą chropowatością powierzchni. Dzięki temu zminimalizowane jest zjawisko ślizgania się taśmy na zapince, co może powodować poluzowanie spakowanego ładunku.

zapinka-druciana

Zapinki metalowe


Zapinki metalowe (zapinki blaszane) zagniatane przeznaczone do spinania ręcznego taśmy polipropylenowej za pomocą paskowacza. Zapinka zaciska taśmę poliestrową lub polipropylenową i uniemożliwia jej rozpięcie. Zabezpieczanie przesyłek taśmą to bardzo dobre rozwiązanie. Jeżeli ładunek, który chcemy przetransportować w paczce jest ciężki i obawiamy się, że paczka może się zwyczajnie rozlecieć, wystarczy ją opasać taśmą i zablokować zapinką metalową. W większości jest to wystarczające wzmocnienie. Zapinki wykonano z metalu o wysokiej jakości. Łatwo się zaciskają. Od wewnątrz zapinka posiada bardzo ostre "zęby", które wykonane są w celu uniemożliwienia wysuwania się taśmy z zapinki.

zapinka-metalowa-blaszana

Zapinki plastikowe (uniwersalne)


Zapinki polipropylenowe zalecane są do łączenia taśm PP o szerokości 12-16 mm ręcznie lub przy użyciu napinacza. 

zapinka-uniwersalna-plastikowa

Narożniki plastikowe


Narożniki plastikowe służą do spinania towarów. Zapobiegają zgniataniu przez taśmy spinające transportowanych materiałów oraz zabezpieczają ranty i narożniki. Specjalnie wyprofilowane zewnętrzne krawędzie narożników plastikowych powodują, że taśma, którą obwiązane są pudła, nie zsuwa się.

Narożnik okrągły :

Narożnik ochronny plastikowy łamany do taśm PP, PET. Narożnik jest okrągły.

naroznik-ochronny-do-tasmy-ppnaroznik-ochronny-do-tasmy-pp

Narożnik prostokątny :

Narożnik ochronny plastikowy łamany do taśm PP, PET. Narożnik jest okrągły.

naroznik-ochronny-do-tasmy-ppnaroznik-ochronny-do-tasmy-pp

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło