Skropak


Skropak to wypełniacz kartonów przyjazny środowisku, wykonany wyłącznie ze składników pochodzenia roślinnego, materiał przeznaczony do zabezpieczania przesyłek w transporcie. Skropak jest całkowicie kompostowany a proces utylizacji tego wypełniacza nie powoduje zanieczyszczania środowiska naturalnego.
scropak
Korzyści związanych ze stosowaniem ekologicznych chrupek jest wiele:

  • Przedsiębiorcy używający wypełniacza kartonów Skropak nie muszą uwzględniać go przy raportowaniu ilości wprowadzonych na rynek materiałów opakowaniowych.
  • nie podlega obowiązkowi odzysku i recyklingu zgodnie z ustawą z dnia 11 maja 2001 r. o obowiązkach przedsiębiorców w zakresie gospodarowania niektórymi odpadami oraz o opłacie produktowej i opłacie depozytowej (Dz. U. Nr 63, poz. 639 ze zm.).
  • rekomendowany przez Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Opakowań w zakresie dla opakowań biodegradowalnych i przydatnych do kompostowania.

Podstawowe właściwości wypełniacza kartonów SKROPAK:

?    lekki, wytrzymały i antystatyczny
?    doskonale zabezpiecza przesyłkę
?    łatwy, szybki i niedrogi w użyciu zważając na rozmiar i kształt
?    nadaje się do wszelkiego rodzaju przesyłek, w tym przesyłek lotniczych
?    bezpieczny dla środowiska, wykonany na bazie składników pochodzenia roślinnego
?    biodegradowalny i kompostowany
?    zapewnia odbiorcy przesyłki wiele alternatywnych metod bezpiecznej utylizacji

scropak wypełniacz

Flopak


FLO-PAK GREEN jest pierwszym polistyrenowym wypełniaczem wykonanym z materiału w 100% podlegającemu recyklingowi, który ulega degradacji na wskutek oddziaływania mikroorganizmów i ulegnie rozkładowi w rozsądnym czasie. Może on być również poddany recyklingowi, a także wiele razy ponownie używany.

FLO-PAK Green jest koloru jasnozielonego i posiada dobrze znany kształt 8-ki, z udowodnioną trwałością, dający doskonałą ochronę dla Państwa produktów. Z uwagi na właściwości wzajemnego blokowania się, możliwe jest wypełnianie małych przestrzeni oraz zapewnienie wręcz doskonałej ochrony wewnątrz pudełka.

Ten odnawialny produkt jest odpowiedzią na wyzwania związane z ochroną środowiska z którymi spotykają się firmy: jest zrobiony w 100% z materiałów do recyklingu, do ponownego użycia, recykling w 100%, potrzeba mniej energii do jego wytworzenia i nie jest atrakcyjny dla jakichkolwiek gryzoni. 

flopak wypełniaczflopak wypełniacz

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło